Birgül Göralcan olarak her tasarim ve markanın bir ruhu olduğuna inanıyoruz ve müşterilerimize keyifli bir ayrıcalık sunmak istiyoruz.

En iyi kumaşları iyi işçilik ve el işiyle birleştirerek müşterilerimizin kendilerini daha özel, şık, rahat ve özgür hissetmelerini hedefliyoruz. En büyük motivasyonumuz, ürünlerimizin sevilerek giyilmesi. Aynı zamanda özel dikim hizmeti verdiğimiz atölyemiz de müşterilerimizi özel günlerine özen ve titizlikle hazırlıyoruz.

23 yıllık devlet memurluğu döneminin ardından, Mimar Sinan Üniversite’sinde eğitim aldı. Aynı zamanda Kapalıçarşı’da bulunan Mahreç Sanatevi’nde mücevher tasarımcılığı eğitimi alarak profesyonel tasarım dünyasına katıldı.

2012 yılında Metrocity’nin düzenlemiş olduğu Moda Tasarım yarışmasında 1.oldu. 2014 Yılında İstanbul Bilgi Üniverstesi’nde Dikiş Teknikleri eğitimi verdi. 2015 yılında kendi markasını kurdu. Aynı yıl kendi adını taşıyan Showroom’unu açtı.

Birgül Göralcan Markası, günümüzde hala aynı adresinde el işi ile modern tasarım anlayışını birleştirmeye yönelik hem Coture hem Ready-to-wear koleksiyonlar sunuyor.

BirgülGöralcan